این موجودات خیالی...

یعنی واقعا کسی بوده که در نظر سنجی وبلاگهای برتر بانوان به این وبلاگ رای داده باشد و آنرا وارد فهرست کرده باشد؟!سوال

از این انسانهای با ذوق که خرق عادت کرده و یک وبلاگ بی نام و نشان را برگزیدند و موجبات حیرت صاحب آن را فراهم آوردند واقعا متشکرم! لبخند

احساس می کنم در فهرست مذکور نام 10000 وبلاگ است که وبلاگ نه هزار و نهصد و نود و نهمی "باران بانو" نام دارد.به هرحال آنچه اهمیت دارد روحیه طنز آن موجودات قلیل اما  نازنینی است که اینجا را انتخاب کردند.باز هم متشکرم.

/ 15 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رکسانا

سلام . تبرییییککککککک .[گل][گل][گل] هر کسی رای داده کار درستی کرده . واقعا عالی مینویسی .

محمد

من هرکاری میکنم نمیتونم رای بدم.

آنی

خوش به حالتون ... مبارک است انشاالله ...

قطره باران

من جز اون موجودات عجیبم چون چند روز پیش بهت رای دادم....ولی یادم رفت که به خودم هم رای بدم...

مژگان عباسلو

سلام باران بانوی مهربان. فضولیا م کلی گل کرد تا بدانم سال پایینی ما بودید یا بالایی؟ با هم سلام علیک داشتیم یا نه؟ یک بیمارستان کار کرده ایم با هم یا نه؟ از این فضولی ها که بگذریم ممنون که یاد ما هستید.

خاله اذر

جدی؟مبارکه.منکه اصلا روحم خبر نداشت همچین مسابقه ای هم هست!!![متفکر]

مژگان عباسلو

سلام دکتربانوی مهربان. برای من هم این خاطره ها شیرین ترند از عسل. هرکدام ما بچه های پزشکی دلایل خودمان را داریم که بعدها حسرت همان غذاهای درپیت بیمارستان را بخوریم و آن اتاقهای تنگ و خفه و آن آسانسورهای همیشه خراب. بگو که به گوش من شنیدنی اند این خاطره ها. به خصوص که دوستانی داشته ام بهتر از گل چون شما و آهو بانو که حالا می توانم افسوس بخورم که چرا نمی شناختمشان و چرا آن روزها سعی نکرده ام بیشتر باهاشان دوست باشم. هرچند حالا هم دیر نیست. بنویس بانو. راحت بنویس. بعضی وقتها من هم آرزو می کنم کاش اینجا نام مستعار داشتم… شادی ام امروز افزون شد. :)

واقعیت و خیال

به بههههههههه مبارکه باران جان[گل] نه اتفاقا انتخاب کاملاااااااااااا درستی بوده[گل][گل]