ابطال رزیدنتی

اینکه امتحان رزیدنتی ابطال شد من رو هم شوکه کرد اما معتقدم اگه تخلف تاثیر گذاری صورت گرفته بوده ، این بهترین کاری بود که می شد کرد...هر چی باشه بهتر از اینه که مثل سال ٨٢ تا مدتها هیچ مسوولی  قضیه رو قبول نکنه و بعد هم که تقلب اثبات میشه هیچ فرصت دوباره ای به کسانی که حقشون ضایع شده داده نشه.

امیدوارم آخرین باری باشه که در این امتحان بزرگ چنین مشکلی پیش میاد و برای همه دوستانی که درست و حسابی درس خوندند آرزو می کنم به حقشون برسند.

/ 11 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زندگی جاریست...

سلام موافقم ولی بشرطی که دوباره تقلب نشه ! فقط با توجه به اتفاقات سالهای قبل باید تمهیداتی اندیشیده میشد تا تقلب نشه. منم برای تمام دوستان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم به حقشون برسند.

محمد

من که شاخ در اوردم اخبار که گفت. اخه خیلی نامردیه . . . .

خواننده

سلام امروز با یکی از دوستام دبیرخونه وزارت بهداشت بودیم گفتن این دوره اخرین دوره ای بود که توش خانمها توی بعضی رشته ها سهمیه 50% دارن[قلب] خداییش این سهمیه 50% خیلی نامردیه

مجید

اگه بدن سازمان سنجش برگزار کنه امنیتش بهتره .

دکتر نفیس

یه حرف نیمه فمینیستی: یعنی اگر وزیر زن نبود بازهم اابطال می شد؟[عینک]

خاله آذر

این تقلب همیشه بوده و خواهد بود....فقط احتمالا به خاطر جنسیت وزیر بهداشت!یک کم قال و قیل به پا شده!! احتمالا متخلفین و دست اندر کاران تخلف!با خودشون میگن،چه سلیطه بازی درآورده این وزیر!!

حمیدرضا

میبخشید اما واقعاً علت ابطال آزمون فقط تقلب بوده؟!یا اینکه نه، همیشه میشده، ایندفعه نمک و فلفل اش رو زیاد کردن به دلایل سیاسی!؟من از اونهایی هستم که واقعاً قبلی رو خوب داده بودند اما دومی رو خراب کردن!به هر حال مطمئن هستم همین آزمون دوم هم تقلب شده و باز هم خواهد شد! چون هنوز حتی یک داوطلب هم محکوم و محروم نشده!صرف باطل کردن تضمینی برای سلامت آزمون نیست!!!

حمیدرضا

به هر حال منهم یه چیزی راجع به آزمون رزیدنتی امسال نوشتم، دوست داشتین بخونین

امیر

تبریک منو به خاطر سمت جدید بپذیرید

رضا (سينوس)

به اميد اينكه امسال تو اين سال پلنگ ديگه از اين اتفاقات نيفته [فرشته]