باز هم تو آنفلوانزا!؟

این روزها هی از مدارس دور و بر درمانگاه تماس می گیرند و درخواست می کنند بعلت بالا رفتن آمار غیبت دانش آموزان- که ظاهرا بعلت علائم شبه آنفلوانزاست- سری به آنجا بزنم و فکری به حالشان بکنم!باید بصورت یک تیم به این مدارس برویم و ضمن معاینه دانش آموزان،آمار غایبین و بیماران را در آوریم تا در صورتی که به بیش از ١۵% کل دانش آموزان رسید جهت تعطیلی مدرسه به شبکه گزارش دهیم.حالا بماند این وسط چند نفر از بچه ها فیلم بازی کرده اند و خودشان را زده اند به آنفلوانزا!

ضمنا من چون از ماسک خوشم نمی آید،علیرغم اصرار همکارانم موقع معاینه دانش آموزان ماسک نمی زنم و هنوز هم فرصت نکرده ام واکسن آنفلوانزای فصلی-که تازه به مرکزمان ارسال شده- بزنم.پس اگر مدتی این وبلاگ آپدیت نشد بدانید و آگاه باشید که صاحب وبلاگ مبتلا به نوعی از آنفلوانزا ( خوکی،مرغی،گاوی و...) شده است!

/ 18 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
متین بانو

وای خدا نکنه خانوم دکتر...!! ایشالله که سلامت باشی همیشه ول یخوب رعایت کنین دیگه...!!

زندگی جاریست...

سلام خدا نکنه شما آنفلونزا بگیرین آخه ما همین یک باران بانو رو داریم[زبان]

رکسانا

مواظب خودت باش دختر .... ما همین یه باران بانو رو داریمها !!![نگران]

قطره باران

وای خدا نکنه... لطفا به خاطر منم شده مواظب خودت باش یه دونه باران بانو که بیشتر نداریم.

مجید

من فکر کنم آنفلوآنزا شما رو بگیره [نیشخند] ]چون صبح زود بیدار می شین ایمنی تون بالاست [چشمک]راستی سایت کمیته کشوریش رو دیدین ؟

زندگی جاریست...

سلام خودم تیتراژ پایانی رو آپلود کردم و لینک دانلودش رو گذاشتم. امیدوارم مشکل حل شده باشه و بتونید دانلود کنید[گل]

واقعیت و خیال

ماسک به این خوبی.. به این قشنگی.. چرا نمیزنی دکترجون؟ [نیشخند] میگم این آنفلوانزا تاریخ انقضا نداره؟ دوره ای نیست که تموم بشه؟[سوال] بعدش یه نوع جدیدش بیاد مثلا غازی! یا اردکی! این خوکی اسمش قشنگ نیست.. دوست ندارم بگیرم[نیشخند] ببری باشه به نظرم بهتره.. اینجوری روم میشه بگم آنفلوانزا ببری گرفتم! کلاس داره[نیشخند]

سپیده

میگم این ورودی ما هم بیشتر از 15% اش رو میشه تعیین بیای بکنی، یه هفته‌ای تعطیل بشیم بریم شهرمون؟!![نیشخند]

دعوت جشن بانوان پرشین بلاگ

وبلاگ نویس عزیز وبلاگ .... پرشين بلاگ در نظر دارد به منظور تقدير از بانوان برتر وبلاگ نویس ، همايشی را در تاریخ هفتم آبان ماه در محل تالار شهریاران جوان واقع در خیابان استادنجات الهی ، نبش خیابان ورشو . برگزار نماید . به دلیل اینکه وبلاگ شما در نظر سنجی کاربران حائز تعداد آراي کافي برای درج در فهرست شده است از شما دعوت می کنيم تا ضمن اینکه در اين همايش شرکت میکنید برای اطلاع از رتبه وبلاگتان ودریافت لوح یادبود به دبیرخانه مستقر در تالار مراجعه فرمایید . ساعت این همایش 16 الی 18 مي باشد . موفق باشید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانيد از ساعت 16 الي 20 با شماره 09122070357 تماس حاصل فرمایید