آغاز سال نو

اولین روزِ کاری بعد از 8 ماه بی کاری(!) حس عجیبی دارد...مخلوطی از استرس اول مهر  و نشاط آخر خردادِ زمان دانش آموزی...

 

/ 7 نظر / 21 بازدید
خاطرات

سلام تبریک به مناسبت روز نو البته شغلی که درد بیمارها رو کم کنه ارزشش با هزاران سال و نوروز و بهار هم مقایسه شدنی نیست... اما احتمالا ستاره مدار گرد شغلی شما پس از یک نیم قوس حضیض در حال طلوع است و سال نوی شغلی شما در حال تحویل...[خرخون] .......................... حس اول مهر درست اما آخر خرداد چرا؟

ربولي حسن كور

سلام اون يه ساعت پاس شير آخرش هم حالي ميده ها!! بعضي از پرسنل ما با يه افتخاري مي اومدند و ميگفتند ما پاس شير داريم، داريم ميريم كه آدم ..... (واقعا اينجا چي بايد بنويسم؟!)

دکتر پرتقالی

امیدوارم زهرا بتونه وقتی خونه نیستی خوب با نبودنت کنار بیاد

گل پسر

اداره کل پزشکی قانونی استان لرستان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به پزشک را با برگزاری آزمون عمومی و تخصصی، به صورت پیمانی استخدام می کند. به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان لرستان، مراکز پزشکی قانونی شهرستان های الیگودرز و کوهدشت محل خدمت این پزشکان است و دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری در رشته پزشکی عمومی برای شرکت در آزمون استخدامی این اداره کل ضروری است. جهت اطلاع از شرایط و میزان حقوق ماهیانه 3.5 میلیون تومان و مزایا با شماره 09169644878 تماس بگیرید.

دکتر سردار

سلام دوستم و دوستان شما این یک پیام عمومی برای تمامی دوستانم است. بعد از مدت طویل دست به یک مهاجرت مجازی دیگر زدم . امیدوارم به مدت طولانی تری در این بلاگ در دست رس باشم . کامیاب باشید.

مجید

کار چیه .. نی نی رو بچسبین [چشمک]