نباید افسردگی بگیرم؟

چند ماه پیش که روز "ماما" بود در دو روز مختلف دو تا جشن گرفتند و همه ماماها رو دعوت کردند...حالا جشنش که مهم نبود اما همکارم از اینکه دو روز بدون نیاز به مرخصی، سرکار نمیومد خیلی خوشحال بود! روز کارگر هم یادمه با کلی عزت و احترام از شبکه زنگ زدند و سرایدارمون رو دعوت کردند و کلی هم بهش هدیه دادند! مسوول رابطین هم از الان توی فکر مراسمیه که توی آذرماه باید برای رابطین بگیره.دیروز که روز جهانی کودک بود شبکه یه جشن گرفته بود و همکارایی که بچه داشتند دعوت شده بودند.

١شهریور هیچ خبری نبود اما...نه کسی زنگ زد دعوت کنه برای جشن...نه هدیه ای...نه مراسمی...نه اجازه دادند یه روز رو به مناسبت روزمون بجای اومدن سر کار، بگیریم بخوابیم توی خونه مون...نه حتی یک تبریک خشک و خالی از مسوولین شبکه!یعنی اونروز رسما ضایع شدم از بس منتظر بودم یه خبری بشه و هیچی نشد!اصلا هیچکی به روش نیاورد!حالا از شما چه پنهان تا مدتها بعد هم حاضر نبودم این مساله رو بپذیرم و با خوش بینی هرچه تمام تر می گفتم" حتما چون ماه رمضان بوده برنامه خاصی نگرفته اند...گذاشته اند برای بعد از عید فطر!" (مکانیسم انکار)

حالا بیجاست اگه آدم به این نتیجه برسه که "هیچکی منو دوس نداره!" ؟  گریه

پ.ن: اصلا جشن و هدیه اش برام مهم نبود اما از مدتها قبل دندون تیز کرده بودم برای یه روز غیر تعطیل که نروم درمانگاه!

پ.ن٢: بعد از مدتها فیلمی دیدم که مرا به فکر فرو برد:"کتاب قانون"

 

/ 26 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حکیم باشی + بانو

سلام... کلهم هیشششکیییی جامعه ی سپید پوش رو تحویل نمیگیره، حتی خودشون... بای

تك دختر باران

سلام خوبين؟ وبلاگ جالبي دارين در ضمن روزتون هم گرچه دير شده ولي مبارك... موفق باشين خدانگهدار

تك دختر باران

سلام خوبين؟ وبلاگ جالبي دارين در ضمن روزتون هم گرچه دير شده ولي مبارك... موفق باشين خدانگهدار

تك دختر باران

سلام خوبين؟ وبلاگ جالبي دارين در ضمن روزتون هم گرچه دير شده ولي مبارك...

سپیده

ولی فکر کنم قضیه همون ماه رمضون بود ها! روز داروساز هم امسال هیچ خبری نبود! چون اونم تو ماه رمضون بود! اینجوری لااقل خودمون رو آروم می‌کنیم دیگه!![نیشخند]

سردار

متاسفانه در حال حاضر کانالهای ایرانی را ندارم . گویا باید یه سایتلایت بخرم . راستی آدرس من (ترکمن مدیکال) تغییر کرده . خوشحال میشم اگه وقت کردید سر بزنید . کامیاب باشید .

قطره باران

اخی....دلم سوخت....ولی من دوست دارم من هم فیلم بیست رو دیدم....جالب بود.

دکتر نفیس

به جز مکانیسم انکار از بقیه مکانیسم ها هم می شود استفاده کرد.مثلا sublimition ! این تکانه رو تبدیل می کنیم به تکانه عمل بدون نیاز به پاداش!!!

crescendo

چه غم انگیز .... مهم نیست ....